EST  LAT
 

Viimati muudetud: 16.09.2020

  
Tarkvaraarendaja

Otsime oma meeskonda teotahtelist ja innovatiivse mõtlemisega tarkvaraarendajat!

Firma tegevjuhile alluv ning igapäevaselt teiste kolleegidega aktiivselt koostööd tegev tarkvaraarendaja seisab hea selle eest, et meie kliendid saaksid ostetud seadmeid ja lahendusi kasutada just oma vajadustele vastavalt.

Igapäevases töös osaled lisaks tarkvaraarendusele (programmeerimine .NET platvormile) proaktiivselt kliendile suunatud pakkumiste koostamisel (projekti ulatuse ja kestuse määratlemine). Toetad kliente lahenduse testimise, installeerimise, juurutamise ja sellega kaasneva koolituse ning tarviliku dokumentatsiooni koostamisega. Lisaks pakud klientidele vajalikku tuge väljatöötatud lahenduste igapäevasel kasutamisel (Helpdesk).

Sinu töö tulemusena on kliendid meiega rahul ning ID-Balti tarkvaraarenduse protsess muutub optimaalsemaks.

Töötad meie Tallinna kontoris ning külastad kliente üle Eesti (nii kliendirühma konsultantidega kui ka iseseisvalt), vahel ka Lätis. Komandeeringud võivad sind viia kolleegide juurde Soome ja Venemaale.

Meie uus tarkvaraarendaja on hea suhtlemisoskusega, kvaliteedile ja lisaväärtuse loomisele orienteeritud professionaal. Ootame kandidaadilt varasemat töökogemust laia kliendibaasiga tarkvaraarendusega tegelevas (rahvusvahelises) firmas, avatud ning paindlikku maailmavaadet ja head pingetaluvust.

Kandideerimise eelduseks on vähemalt bakalaureusetaseme haridus programmeerimise või infotehnoloogia valdkonnas. Vajalik on hea eesti ja inglise keele oskus. Soome ja vene keele oskus on eeliseks. Lisaks .NET-ile on vajalik Java valdamine.

Pakume arendavat väljakutset edukas ning kvaliteedile tähelepanu pööravas rahvusvahelises ettevõttes, väärilist töötasu ja võimalust end ametialaselt arendada.

Kandideerimiseks palume saada oma CV ning avaldus koos palgasooviga e-maili aadressile aivar.proos@id-balti.ee Täiendavat informatsiooni annab telefonil 699 8812 
ID-Balti tegevdirektor Aivar Proos. Kõiki avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.


 
ID-BALTI AS Mustamäe tee 62, 12916 TALLINN Tel: 699 8810 Faks: 699 8811 E-post: info@id-balti.ee
Vöötkoodiõpik Esilehele ID-Balti Esilehele