EST  LAT
 

Viimati muudetud: 14.07.2023

  
Tutvustus

ID-BALTI AS on automaatsel tuvastusel põhinevate andmekogumislahenduste arendusele ja müügile spetsialiseerunud ettevõte. Alustasime oma tegevust 1993. aastal ning oleme Eestis oma valdkonna vanim ja suurimate kogemustega ettevõte.

Oleme seadnud endale eesmärgiks olla oma valdkonna parim ettevõte ning osutada meie klientidele parimat teenust kogu meie grupi tegutsemispiirkonnas. Me tahame aidata klientidel tõsta oma konkurentsivõimet, parandades nende tegevuse kvaliteeti, suurendades tootlikkust ja vähendades kulusid.

Et püstitatud eesmärke täita, lähtume oma tegevuses järgmistest põhimõtetest:

- Oluline osa meie igapäevasest tööst on klientide tundmaõppimine, kliendi vajaduste väljaselgitamine ja kliendiga konsulteerimine. Et süvendada müüjate teadmisi ja oskusi, oleme jaganud kliendid müügiinimeste vahel tegevusvaldkondade järgi. Et kliendi igapäevasest tööst paremini aru saada, eelistame alati kohtuda kliendiga tema juures.

- Jagame pidevalt kogemusi meie sõsarfirmadega, seega kogu meie rühma rahvusvaheline teadmiste- ja kogemustepagas on ka meie siinsete klientide kasutuses. Kuna kõik meie rühma ettevõtted on tegutsenud alates vöötkoodipõhiste lahenduste laiema leviku algusaastatest, siis oleme teadlikud sellest, kuivõrd klientide nõudmised ajaga muutuvad. Igas riigis on mingi oma eripära ning seetõttu on ka elluviidud projektid olnud erinevad.

- Tänu esindatusele mitmes riigis, suudame rahvusvahelistele klientidele pakkuda sarnaseid tooteid ja teenuseid nii Lätis, Soomes, Venemaal kui Eestis. Saame pakkuda kliendile sama lahenduse rahvuskeelset versiooni ning oleme valmis tegema lepinguid, mis kehtivad sarnaselt kõikides eelpool mainitud riikides.

- Tahame olla oma ala põhjalikult tundvad eksperdid ja selleks oleme spetsialiseerunud suhteliselt kitsale valdkonnale. Keegi ei saa olla väga hea kõiges, küll aga võib igaüks olla väga hea omal alal.

- Teame, et ettevõtte edukuse garantiiks ei ole vaid müük. Pidev kontakt klientidega (ka äritehingu järgselt), klientide koolitus, hoolduse ja teeninduse pakkumine ning vastutuse võtmine müüdud toodete eest on väärtused, mis tagavad klientidele ostetud lahenduste pikaajalise kasutuse ja kindlustunde tuleviku suhtes.


 
ID-BALTI AS Mustamäe tee 62, 12916 TALLINN Tel: 699 8810 Faks: 699 8811 E-post: info@id-balti.ee
Vöötkoodiõpik Esilehele ID-Balti Esilehele