EST  LAT
 

Viimati muudetud: 14.07.2023

  
Teenindus

Hooldustööde registreerimise automatiseerimine aitab säästa tunduvalt hooldusfirmade tööaega andmete sisestamisel. Nii võiks hooldusmees kliendi juures olles registreerida tehtud tööd ja kulunud varaosad ja tarvikud käsiterminalis. Vajaduse on võimalik sellise seadmega registreerida kliendi kinnitus. Naastes oma firmasse, piisab andmete laadimisest arvutisüsteemi arve väljastamiseks. Samuti on võimalik salvestada tehtud tööd hooldatud seadme ajalukku.
 
Mõõdikute kontrolli ja näitude registreerimise käigus on kontrolöril lihtne sisestada näidiku tunnus andmekogumis-
seadmesse, saada viimase mälust vajalikud andmed ja võrrelda neid tegelike andmetega. Seejärel võib ta sisestada ka uued näidud.
Tagasijõudes ettevõttesse laetakse muudetud ja täiendatud andmed arvutisse.

Vöötkood arvetel
vähendab oluliselt kliendi aega, mis kulub arve käsitlemisele. Ühe vöötkoodi lugemisega on lihtne arvutisse sisestada makse saaja kontonumber, ülekantav summa ja viitenumber. Samas arve väljastajale on tagatud ülekannete täpsus.
 
Kullerteenused ja pakkide liikumise registreerimine on laialtlevinud kasutusvaldkond. Sellejuures registreeritakse erinevates pakiliikumise sõlmpunktis paki läbimine. Sellisteks kohtadeks on kliendilt paki saamine, selle jõudmine jaotuskeskusesse, sealt lahkumine, jõudmine järgnevatesse punktidesse ja lõpuks üleandmine adressaadile. Registreerides igas punktis paki koodi on võimalik jälgida paki liikumist ja tagada selle õigeaegne üleandmine ja vältida kaotsiminekut.
 
Piletikontroll ja müük on koos internetikaubanduse levikuga saanud suure leviku. Inimesel on võimalik lihtsalt reserveerida pilet ja see endale trükkida. Seejuures trükitakse piletile vöötkood. Üritusele minnes võetakse kaasa oma trükitud pilet ja sissepääsul kontrollitakse selle ehtsust vöötkoodilugeja abil.

 
ID-BALTI AS Mustamäe tee 62, 12916 TALLINN Tel: 699 8810 Faks: 699 8811 E-post: info@id-balti.ee
Vöötkoodiõpik Esilehele ID-Balti Esilehele