EST  LAT
 

Viimati muudetud: 14.07.2023

  
Rakendused

ID-Balti pakub automaatsetel tuvastussüsteemidel (vöötkood ja RFID) põhinevaid logistika juhtimislahendusi  erinevatele eluvaldkondadele. Need on lahendused, mis seovad omavahel sündmuse ja info. Sellised lahendused aitavad muuta tööd efektiivsemaks ja läbipaistvamaks kõikjal, kus on tegemist inimeste või asjade (kaubad, tooted, inventar jne) liikumisega. Olenevalt ettevõtte ja rakenduse iseloomust võivad need lahendused olla väga suured ja keerulised, hõlmates erinevaid ettevõtte igapäevategevusi ning olles osaks põhiinfosüsteemist. Samas võib tegemist olla ka vaid ühe-kahe vöötkoodilugeja või etiketiprinteriga.

Automaatsel tuvastamisel põhinevate logistika juhtimislahenduste eesmärgiks on varustada andmetöötlustarkvarasid lähteandmetega. Erinevateks töötlustarkvaradeks on laohalduse tarkvarad, tootmisjuhtimise tarkvarad, varahalduse tarkvarad, logistika tarkvarad, laboratooriumide tarkvarad, laenutuste tarkvarad jne. Meie poolt pakutavad lahendused võimaldavad anda lähteandmeid töötlemiseks otse andmete tekitajatelt reaalajas ja väiksemate vigadega. Tänu nendele lahendustele on võimalik tõsta ettevõtte või asutuse tootlikkust, igapäevase töö efektiivsust ja toimingute läbipaistvust. Ühtlasi tagavad nad ülevaatliku ja õige informatsiooni juhtimisotsuste tegemiseks ning aitavad kokku hoida kulusid. 

Üldist informatsiooni ID-Balti poolt pakutavate lahenduste kohta saate meie kodulehelt. Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge meie müügipersonali poole, kelle kontaktid leiate siit

Kiire informatsiooni saamiseks täitke palun alljärgnev vorm (tärniga märgitud väljad kohustuslikud):

Ettevõte*

Aadress*
Kontaktisik*
Amet*
E-post*
Telefon*

Soovin täpsemat informatsiooni järgmiste lahenduste kohta:

 Saadetiste etikettide trükkimine
 Andmete sisestamine automaatse tuvastamise abil
 Andmekogumistehnoloogia kasutamine kaupade komplekteerimisel

Muu huvi:

NB! Kui saatmine õnnestub (kohustulikud väljad on täidetud) kuvatakse Teile lehekülg algsel kujul (väljade sisu kustutatakse).
 
ID-BALTI AS Mustamäe tee 62, 12916 TALLINN Tel: 699 8810 Faks: 699 8811 E-post: info@id-balti.ee
Vöötkoodiõpik Esilehele ID-Balti Esilehele